Návrat žáků do škol s otazníkem

Vážení rodiče, 

jistě sledujete dění ve společnosti. V tuto chvíli nikdo netuší, jak to od 2.11. bude s návratem dětí do škol vypadat. Z priority dostat do školy celý první stupeň, je nyní hlavní snahou vlády, dostat do školy alespoň 1. a 2. třídu (možná i třetí). Předpokládám, že to bude obnášet i nějaká zpřísněná pravidla, ale ta nám zatím nikdo nedal. V příštím týdnu jsou prázdniny, a uvidíme, co MŠMT vymyslí. Na samotnou přípravu nebude moc času, neb já jsem na léčení mimo domov a kolegyně doma na distanční výuce (a zajišťují i vlastní děti). Jakmile bude jasněji, budeme Vás zde na webu informovat. U 4. a 5. třídy předpokládám, že asi ponechají distanční výuku, ale třeba to dopadne lépe a budou se moci vrátit všichni žáci. Víme, že to je pro Vás velmi obtížná situace, věřte, že i pro nás je to nepříjemné! Tak se všichni držte!

Mgr. R. Cvach (ŘŠ)