Upozornění rodičům žáků v 1. třídě!

Vážení rodiče,

byl bych strašně moc rád, kdybyste respektovali to, co jsem Vám říkal na úvodní schůzce v září, a také instrukce třídní učitelky v emailu. Zbytečně plašíte 😊, řešíte něco zbytečně dopředu, sháníte info od ostatních ohledně úkolů a přihlášení do Microsoftu! Prosím, v klidu! 😊

  1. Paní učitelka Vám úkoly na tento týden poslala zatím do vašich soukromých emailů, kterými s Vámi komunikuje. Pokud někomu úkoly nedorazily, napište na email paní TU (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).
  2. Ve středu (14.10.) Vám paní učitelka poslala email, ve kterém byly přihlašovací údaje do školního účtu Microsoft. Ale současně Vás v emailu žádala, abyste se zatím nikam nepřihlašovali, a vyčkali na email s instrukcemi ředitele školy. Bohužel někteří nečtete, a komplikujete nám situaci, už jste si někteří stačili zablokovat hesla apod.
  3. Ve čtvrtek (15.10) Vám paní učitelka zaslala email ode mne, kde jsou v příloze pokyny, pro přihlášení, a vůbec zacházení s účtem. Bylo by velmi žádoucí si je pořádně prostudovat, než se budete někam přihlašovat.
  4. Pokud by i přesto došlo k zablokování přístupů, napíšete paní uč. Uhlířové (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), a požádáte ji o odblokování.

Každopádně Vám ale děkuji za snahu a součinnost, a pevně věřím, že se Vaše děti brzy vrátí k „normální“ výuce, moc bychom si to přáli. Držím Vám palce a hlavně zdraví!

ŘŠ