Předpokládané uzavření všech škol – tedy i 1. st. základních škol

Vážení rodiče žáků ze základní školy,
v pondělí 12.10. odpoledne má Vláda ČR rozhodnout (mimo jiné) o uzavření 1. st. ZŠ! Je to velmi nepříjemné opatření, a nám i Vám nezbývá, než se na to připravit.
Opatření by mělo platit od středy 14.10. do pátku 23.10. 2020, pak by pokračoval ještě týden podzimních prázdnin. Žáci by tak měli opět usednout do školních lavic v pondělí 2.11. 2020.
Pokud toto rozhodnutí bude platit, bude škola ve dnech 14.10. – 23.10. zajišťovat distanční výuku (úkoly přes žákovský email, hodiny na Teams + konzultace). Ve dnech podzimních prázdnin se distanční výuka nezajišťuje.

Vážení rodiče dětí v mateřské škole,
zatím jsme ubezpečováni, že nedojde k uzavření mateřských škol! Je však třeba neustále sledovat web školy, i média.

Stravování žáků základní školy
Strava bude žákům ZŠ hromadně odhlášena.

Ošetřovné
O formulář ošetřovného budete moci žádat ředitele školky emailem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), bude Vám zasláno.