Ošetřovné + prosba o pečlivé sledování webových stránek školy

neustále někdo píše paní učitelkám, jak získat potvrzení o uzavření školy, kdo a kdy jim ho vydá, a i jiné otázky související s koronavirovou situací.
Velmi mě mrzí, že někteří nesledujete pečlivě tyto webové stránky školy, protože se snažím vše podstatné zde zveřejňovat tak, aby na webu byly stále nové aktuální informace související se situací.

Na webu jsem se k otázce "ošetrovného" vyjadřoval už několikrát, přesně tak, jak se situace vyvíjela!

Takže ještě jednou, a snad ještě rozumitelněji:
  • Formulář pro ošetřovné Vám rád vydám v úřední době - tedy v PO, ST nebo PÁ, vždy mezi 9 - 12h.
  • Většinou jsem ale ve škole i v úterý a ve čtvrtek, a nikoho neodmítnu, ale pouze dopoledne!
  • Mohu Vám formulář (dokument) rovněž poslat do emailu s digitálním podpisem a razítkem - rovněž ve stejné dny a časy!
  • Nárok, a tedy formulář, lze uplatnit i zpětně!
  • Škola potvrzuje pouze uzavření školy, a vy si pak v další části formuláře sami určujete dny, ve kterých chcete dávku pobírat!

Děkuji Vám za pečlivé sledování webu!
Mgr. Radek Cvach (ŘŠ)