Jsme zapojeni do těchto projektů:

Jsme zapojeni do projektu BIG ATCZ5, přeshraniční spolupráce

Projekt Interreg Rakousko-Česká Republika

Projekt podpora rozvoje edukačního prostředí školy

EduSTEM ATCZ220

Vážení rodiče všech dětí, jak v MŠ, tak v ZŠ, prosím Vás o toto:

• Abyste v příštím týdnu - tedy od 29.8. do 2.9. -  byli velmi opatrní při pohybu před školou! V souvislosti s dokončováním úprav (hlavně asfaltováním). Je třeba počítat s tím, že i ulice U Školky bude v některou chvíli neprůjezdná (jak už jsme Vás informovali dříve).
  • Abyste neparkovali na školním parkovišti u jídelny, jak občas i přes zákaz činíte (a já dělám, že to nevidím). Je určeno zaměstnancům a zásobování a pokud tam paní učitelky nezaparkují, nemohou se včas starat o Vaše děti. Vy můžete zastavit v ulici o kus výše, dítě tam dovést, a zase odjet. Ale pokud tam nenajde místo učitelka, bude celý den blokovat někde ulici, neboť nemůže od dětí odcházet! Moc prosíme o pochopení.

Je třeba to týden vydržet, pak už to bude výrazně lepší, neb přibyla nová místa naproti školní zahradě.

Mgr. Radek Cvach (ŘŠ)