Jsme zapojeni do těchto projektů:

Jsme zapojeni do projektu BIG ATCZ5, přeshraniční spolupráce

Projekt Interreg Rakousko-Česká Republika

Projekt podpora rozvoje edukačního prostředí školy

EduSTEM ATCZ220

v levém sloupci v sekci "základní škola" jsou zveřejněny aktuální informace ke školnímu roku 2022/2023.
  • Zjistíte tak, kdo je třídní Vašeho dítěte, jaký budou mít žáci jednotlivých ročníků rozvrh, a také kdy budou jaké prázdniny a volné dny dětí. Zde bych rád upozornil na týdnen od 24.10. do 28.10. 2022. Zde jsou PO a ÚT ředitelské volno, ST a ČT podzimní prázdniny a PÁ státní svátek.
  • Nabídka kroužků bude doplněna, jak bývá zvykem, až v září. Samotné kroužky vždy zahajují činnost až od října, aby si žáci nejprve opět zvykli na školní režim. Nicméně předpokládáme podobnou nabídku kroužků jako v minulém školním roce.
  • Pokud jde o organizaci prvního dne nového školního roku, zatím platí informace zde na webu ze dne 27.6. 2022.
ŘŠ