Jsme zapojeni do těchto projektů:

Jsme zapojeni do projektu BIG ATCZ5, přeshraniční spolupráce

Projekt Interreg Rakousko-Česká Republika

Projekt podpora rozvoje edukačního prostředí školy

EduSTEM ATCZ220

vzhledem k blížícímu se závěru školního roku připomínám níže důležité informace, včetně některých termínů:

• Do 13.6. odevzdat přihlášku do školní družiny, abychom mohli o přijetí Vašeho dítěte do ŠD na příští školní rok rozhodnout včas!
  • 21.6. bude klasifikační pedagogická rada.
  • Od 20.6. se postupně budou řešit třídnické věci, včetně odevzdávání učebnic, vracení klíčků od šaten a podobně!
  • Všichni žáci vrátí všechny vypůjčené školní pomůcky (učebnice, počítače, klíčky od šaten apod.). Prosím, pokud budete odjíždět na nějakou dovolenou ještě před koncem školního roku, je nutné vše ve škole vrátit dříve!
  • Nové učebnice budou žáci dostávat až na začátku nového školního roku, kdy bude jasně stanovena částka k uhrazení (bude možno hotově i účtem).
  • 30.6. bude v 1. vyučovací hodině vydáno vysvědčení všem žákům, a pak bude následovat od 9,00 slavnostní zakončení školního roku před školou.
  • Oběd bude cca v 10,00.
  • ŠD bude 30.6. zajištěna do 14,00!
  • Provoz MŠ o prázdninách: MŠ bude v provozu do 15.7. 2022 a od 22.8. 2022.
  • Zavřená MŠ bude od 18.7. do 19.8. 2022.
  • Se žáky základní školy se sejdeme ve čtvrtek 1.9. 2022 v 8,00 před školou (v případě deště v malé tělocvičně).
  • Informace k zahájení školního roku a organizaci prvního týdne nového školního roku budou včas na webu školy!