Jsme zapojeni do těchto projektů:

Jsme zapojeni do projektu BIG ATCZ5, přeshraniční spolupráce

Projekt Interreg Rakousko-Česká Republika

Projekt podpora rozvoje edukačního prostředí školy

EduSTEM ATCZ220

Vážení zák. zástupci některých páťáků,
vzhledem k tomu, že se blíží přijímací řízení na SŠ, připomínám Vám povinnost donést k přijímacímu řízení na gymnázium potvrzení o negativním testu. Test nesmí být starší sedmi dnů. Nejdříve lze tedy testovat ve čtvrtek 29.4. 2021. Ale test Vám nebude platit pro druhý termín na druhou školu, neb už bude starší. I když v tom týdnu jsou žáci na distanční výuce, můžete mi případně zavolat a domluvit si testování. Nicméně páťáci budou standardně testováni při nástupu na prezenční výuku v pondělí 3.5., a to stačí, a budete mít potvrzení pro obě školy. Potvrzení se na gymnáziu pouze ukazuje, neodevzdává! Pokud by žák upadl do karantény, budete muset využít náhradních termínů v červnu. Pro testování můžete také využít běžná veřejná testovací místa. Pokud využijete školu, prosím o včasnou informaci, abych Vám mohl připravit potvrzení!
ŘŠ