Jsme zapojeni do těchto projektů:

Jsme zapojeni do projektu BIG ATCZ5, přeshraniční spolupráce

Projekt Interreg Rakousko-Česká Republika

Projekt podpora rozvoje edukačního prostředí školy

Projekt Mléko do škol

Projekt ZŠ a MŠ Borek _Jak I.

Projekt Digitalizujeme školu.

dovolujeme si Vás informovat, že se nám podařilo zajistit otevření zájmového kroužku všestranných sportovních aktivit – Sportujeme rádi. Pokud by Vaše děti měly zájem se do kroužku zapojit, prosím, o zaslání informací:  JMÉNO , PŘÍJMENÍ, TŘÍDA žáka na emailovou dresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to do 23. 10. 2023 a následné vyplnění závazné přihlášky, která se odevzdá na první hodině panu trenérovi. Taktéž úhrada kroužku proběhne na první hodině přímo u pana trenéra a to ve výši 400Kč za pololetí. Kroužek povede Bc. Václav Míka, trenér SK Dynamo U16, absolvent a student Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy, člen týmu OFS FAČR projektu Škola v pohybu. Děti si v  rámci kroužku budou moci vyzkoušet různé sporty a aktivity jako fotbal, florbal, volejbal a jiné. Kroužek by se měl především zaměřit na všeobecnou doplňkovou sportovní průpravu nejen pro sportovce. Sportovní kroužek je určen všem dětem základní školy a to každé pondělí pro 1. a 2. třidy od 14:00 do 15:00 a každou středu od 14:00 – do 15.00 pro 3., 4. a 5. třídu. První lekce bude zahájená ve středu 25. 10. 2023.

S úctou a přáním příjemného dne,

vedení ZŠ a MŠ Borek