Vyhlášení karantény ve III. oddělení MŠ - Koťátka

Vážení rodiče dětí v Koťátkách,

oznamuji Vám, že děti ve III. oddělení MŠ (Koťátka), dle nařízení KHS, již od pondělí 1.2. 2021 nesmí do školky!
Od vedoucí uč. MŠ obdržíte instrukci od KHS, jak postupovat, najdete ji i v informacích od KHS, je třeba se instrukcí bezpodmínečně řídit. Poslední kontakt s pozitivním dítětem v MŠ byl 25.1. 2021. Pokud budou děti po testu negativní, tak dodrží dobu karantény, která uplyne 4.2. 2021. Od 5.2. 2021 by se děti mohly vrátit do MŠ. Důležité je však předložit ve škole negativní výsledek testu! Stačí čestné prohlášení na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pokud bude dítě pozitivní, dostanete od KHS další instrukce!

Do karantény jde i jedna paní učitelka a provozní.

Do karantény nemusí děti a zaměstnankyně, které byly pozitivní, a které jsou v 90 ti denní lhůtě, kdy je jedinec považován za nenakažlivého.

Ostatní třídy fungují normálně! Opatření se týká jenom III. oddělení (Koťátek)!

Mgr. Radek Cvach (ŘŠ)