Informační odpoledne pro rodiče žáků on-line + další důležité informace

Vážení zákonní zástupci,

v pracovních dnech od středy 13.1. do úterý 19.1. budou probíhat informace o prospěchu žáků za 1. pololetí školního roku 2020/2021, a to on-line formou (Teams).

  • Od třídních učitelů obdržíte včas předem emailem návrh klasifikace, jak se jeví k tomuto období. Budeme hodnotit nejen období, kdy byli žáci ve škole, ale i jejich práci a aktivitu doma. Samozřejmě budeme přihlížet k podmínkám každého žáka!
  • V pracovních dnech od středy 13.1. do úterý 19.1. Vám třídní učitelé nabídnou termíny „on-line“ informační schůzky (Teams, v nouzi Skype), tedy kdy se můžete spojit, a prodebatovat prospěch svého dítěte. Každá paní učitelka si organizaci své třídy zajišťuje sama, takže prosím o respektování jejích pokynů (např. tabulka s časy termínů apod.)!
  • Upozorňuji, že informační odpoledne „on-line formou“ platí i pro 1. a 2. třídu, a budou on-line i v případě, že by se všichni žáci vrátili do školy! Vstup rodičů do školy zatím dle „PES“ není možný!
  • Výpis vysvědčení bude v 1. a 2. třídě vydán ve čtvrtek 28.1.
  • V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny pro všechny žáky školy!
  • U ostatních tříd zatím nebylo rozhodnuto, čekáme na pokyn MŠMT. Nicméně je to jen pololetní výpis, který se nevrací, předpokládám, že by se nic nestalo, pokud by ho žáci dostali, až se vrátí do školy!

ŘŠ