Informace pro rodiče žáků 1. třídy ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče budoucích žáků 1. třídy ve školním roce 2020/2021!

Situace ohledně koronaviru nám neumožňuje uskutečnit schůzku rodičů, jak jsem si původně myslel a Vám avizoval při zápisu. Vzhledem k přísným epidemiologickým nařízením nemůžeme rovněž zorganizovat setkání dětí. Nicméně se domnívám, že většina budoucích žáčků stejně chodí do naší MŠ, a znají to tu velmi dobře.  A i pro ty úplně nové určitě nebude problém vše zvládnout v září!

Proto jsem Vám odeslal email se všemi informacemi. V emailu i na webu školy naleznete:

  1. Důležité pokyny od třídní učitelky (Mgr. Jitka Vaňurová: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) k tomu, co bude potřeba koupit, a s čím počkat! Prostudujte si přílohu velmi pečlivě, a hlavně s ničím nechvátejte!
  2. Foto balíčku pro žáky. Balíček dostanou 1. den ve škole!
  3. Pokyny od hlavní vychovatelky (Bc. Lucie Hábichová: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)!
  4. Zápisový lístek (přihláška do ŠD). Pro všechny žáky 1. třídy se ŠD počítáme, přesto prosím tento zápisový lístek vyplňte a pošlete paní vychovatelce mailem nebo předejte papírově ve školce, a to nejpozději do 15.6. 2020!
  5. Vzor formuláře pro odchody ze ŠD!

Sledujte i nadále pečlivě hlavní webovou stránku školy (www.zsborek.cz), kde budou včas informace k nástupu po prázdninách.

První den školy bude vypadat přibližně takto:

Ranní družina bude v provozu od 7,00
8,00 – 8,20 Slavnostní zahájení nového školního roku (projevy, zpěv, ceremoniál uvedení prvňáčků do školy) – pokud nebude koronavir, bude to i s Vámi rodiči!
8,20 – 8,45 Ve třídách
Cca v 10,00 oběd, a hned po obědě je možné si děti vyzvednout. Odpolední družina do 16,00, pokud nebude zbytí!

Pokud by Vám nebylo cokoli jasné, piště email paní učitelce třídní! V případě velké nejasnosti můžete kontaktovat mne.

Mgr. Radek Cvach (ŘŠ)
775 622 766