Vši a jiné zdravotní problémy

Vážení rodiče,

vzhledem k množícím se případům objevení vší ve vlasech dětí ve školce i škole Vás žádám o zvýšenou kontrolu hlav Vašich potomků! Myslím, že na trhu je dostatek prostředků vlasové kosmetiky, abyste byli schopni toto vyřešit!


Rovněž Vás velmi důrazně žádám, abyste velmi pečlivě zvažovali, v jakém zdravotním stavu dítě do školky nebo školy posíláte. V případě střevních i jiných viróz je důležité pečlivé doléčení Vašich dětí. I tyto případy se v tomto čase šíří a nemocné nebo nedoléčené dítě do školky ani do školy nepatří!


V případě propuknutí zdravotních obtíží budete vyzváni k urychlenému vyzvednutí dítěte ze školy.


Věřím, že mé nařízení pochopíte. Samotné uzavření ZŠ a MŠ Borek z výše uvedených důvodů by jistě přidělalo starosti nejen nám, ale hlavně Vám rodičům.


Mgr. Radek Cvach

Ředitel ZŠ a MŠ Borek (15.9. 2015)