Návrat žáků 1. a 2. třídy k prezenční výuce

ve středu 11. 11. 2020 odpoledne ministr školství na tiskové konferenci prohlásil, že od středy 18. 11. 2020 se do škol vrátí 1. a 2. třída.

V tuto chvíli nemáme podrobnosti, ani bližší pokyny, ale budeme urychleně chystat nějaký „snesitelný“ režim. Nicméně z tiskovky jsou jasné tyto povinnosti:

• Třída bude celá, nebude nutno počty dětí půlit, ale žáci budou i ve výuce s rouškou!
  • Třída bude muset být stále pohromadě, tedy stejná třída – stejná družina (nebude se moci míchat – tedy bude omezen provoz ŠD, především tam, kde se žáci míchají – brzy ráno, a pozdě odpoledne)!
  • Bude se stále větrat!
  • Nebude výuka HV a TV, vycházky budou umožněny!

V průběhu čtvrtka 12. 11., budeme připravovat režim provozu tak, abyste měli jasnou představu nejpozději v pátek 13.11. Sledujte web školy, zveřejníme, jakmile bude více jasno.

Třídy 3. – 5. zatím pokračují v distanční výuce!