Informační odpoledne pro rodiče žáků on-line + další důležité informace

Vážení zákonní zástupci,

v pracovních dnech od středy 18.11. do úterý 24.11. budou probíhat informace o prospěchu žáků za 1. čtvrtletí školního roku 2020/2021, a to on-line formou (Teams).

  • Od třídních učitelů obdržíte včas předem emailem návrh klasifikace, jak se jeví k tomuto období. Distanční výuka je nyní ze zákona povinná, takže budeme hodnotit nejen období, kdy byli žáci ve škole, ale i jejich práci a aktivitu doma. Samozřejmě budeme přihlížet k podmínkám každého žáka!
  • V pracovních dnech od středy 18.11. do úterý 24.11. Vám třídní učitelé nabídnou termíny „on-line“ informační schůzky (Teams, v nouzi Skype), tedy kdy se můžete spojit, a prodebatovat prospěch svého dítěte. Každá paní učitelka si organizaci své třídy zajišťuje sama, takže prosím o respektování jejích pokynů (např. tabulka s časy termínů apod.)!
  • Podotýkám, že informační odpoledne „on-line formou“ budou i v případě, že by se žáci vrátili do školy, vstup rodičů do školy jistě nebude umožněn!

 

Další informace:

  • Možná jste zaregistrovali, že by se mohli dříve vracet žáci 1. a 2. tříd, teď to dokonce vypadá, že i 3. třída. Někde se píše i o středě 18.11. Zatím nebylo nic rozhodnuto, jakmile to budeme vědět přesně, budeme Vás informovat!
  • Dne 16.11. je ředitelské volno, a distanční výuka nebude realizována!

Mgr. R. Cvach (ŘŠ)