Nepřítomnost ředitele školy ze zdravotních důvodů

Vážení rodiče, ev. další zájemci o kontakt se mnou,

od úterý 20.10. 2020 do 10.11. 2020 budu ze zdravotních důvodů mimo ZŠ a MŠ Borek.

Zastupováním ředitele školy byla pověřena paní Mgr. R. Kaislerová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 775 622 767).

MŠ a ŠJ má své vedoucí zaměstnance, kteří jsou na pracovišti i v době uzavření základní školy.

Níže jsou pokyny, co dělat v nejčastějších možných problémech.

  • Jak jsem byl informován nadřízenými orgány, žádost o „ošetřovné“ na současné uzavření základní školy (od 14.10. 2020) nemusí vydávat škola, ale stačí, abyste vašemu zaměstnavateli dodali Vaše čestné prohlášení o uzavření ZŠ a MŠ Borek.
  • V nouzi tištěný formulář ošetřovného osobně předá po předchozí telefonické domluvě p. Kaislerová, která mne zastupuje.
  • Tiskopis mohu zaslat el. formou s dig. podpisem (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ), ale nebude to obratem, musím respektovat řád léčebného zařízení.
  • Pro případný reset hesla k žákovskému účtu Microsoft se obracejte na vyučujícího INF, Mgr. L. Uhlířovou (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.), do současné doby jsem to dělal já, ale platí to, co výše.

Ředitele školy prosím kontaktujte, jen když to bude opravdu zcela nevyhnutelné, budu na nemocenské. Děkuji za pochopení, ŘŠ