Připravujeme možnost konzultací pro žáky (ev. rodiče) on-line formou (sledujte web) – nutné SKYPE!!!

  • Vážení rodiče, připravujeme možnost konzultací žáků s učitelkami formou Skype.
  • Jakmile bude vše připraveno, dáme Vám vědět.
  • Předpokládáme, že např. v PO, ST a PÁ bude možno v určeném čase využít konzultaci s vyučující tímto komunikačním prostředkem. Žák se bude moci napojit na paní učitelku a probrat s ní, co je potřeba. Půjde to i v menších skupinkách. Tato forma ale nemůže nahradit pečlivou samostatnou přípravu žáků na základě zadaných úkolů, kde je nejdůležitější Vaše důsledná kontrola. Ale může napomoci pochopení u věcí, na kterých se třeba žáci doma tzv. zasekli.
  • Technicky je nutné, abyste dětem vytvořili účet v aplikaci Skype – ev. si do PC stáhli program Skype (bývá většinou součástí OS). Paní učitelky Vám pak sdělí své kontaktní údaje tak, aby se žáci mohli připojit!