VÝZVA ŠKOLSKÉ RADY K ORGANIZACI MEZINÁRODNÍHO DNE DĚTÍ NA BORKU

Dobrý den!

Dovolte mi oslovit Vás jménem školské rady při ZŠ Borek. Blíží se den, kdy budou slavit všechny děti svůj svátek a tak se na Vás obracím s prosbou o pomoc. Chtěl bych Vás poprosit o pomoc s organizací Dne dětí, který jako každý rok připravují zaměstnanci ZŠ Borek za podpory obce Borek. Věřím, že akce bude opět velmi vydařená jako v předešlých letech! Myslím, že by bylo pěkné, kdyby pomocnou ruku podali právě rodiče a pomohli škole jen malým dílem, a to například záštitou připravovaných stanovišť, na kterých budou děti soutěžit a snažit se zasloužit si sladkou odměnu. Bylo by velice pěkné, kdybychom nenechali přípravu tohoto dne pro naše děti jen na zaměstnancích školy a obce. Dopřejme jim užít si tento den v jiné úloze se svými dětmi i se svými žáky. Pojďme, si to užít se svými dětmi naplno a udělat jim radost ještě větší. Vím, že ne každý si na toto dokáže čas udělat, ale stejně tak věřím, že pár pomocníků se jistě najde! Každý, kdo bude mít chuť a čas pomoci, prosím obraťte se na mě co nejdříve.

Děkuji za Váš čas a pomoc, s pozdravem Vladimír Špaček (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Předseda ŠR ZŠ a MŠ Borek