ŠKOLNÍ WEB - instrukce

občas slýchám námitky, že něco není na webu (zápisy, rozvrh, kroužky, schůzky rodičů, akce školy, fotky z akcí apod.).

Vše důležité tam je vždy k začátku školního roku a pak je to pouze aktualizováno. Jde jen o to, že někteří z rodičů se zřejmě neorientují dobře.

Prostě nemůžeme vše dávat jen „sem“ na hlavní stránku, to by byla nepřehledná a „zasekaná“. Hledejte v jednotlivých zařízeních a sekcích!

O web velmi dbáme! Vše co po nás legislativa požaduje tam je a naopak tam máme spoustu věcí pro Vaši informaci navíc!

Takže zde předkládám instrukci! (vzorově pro rodiče školáků, ale i v MŠ je to podobné!)
Jsme instituce s několika odděleními, máme MŠ, ZŠ, ŠJ i ŠD.

1) Proto když se dostanete na hlavní stránku (http://www.zsborek.cz/), musíte si nejprve vlevo ve žlutém panelu vybrat, které zařízení Vás zajímá, zda mateřská škola nebo základní škola nebo jídelna nebo družina! A tam už pak vidíte další sekce, vše je aktivní.

2) Při kliknutí na jakékoli heslo se Vám vždy rozbalí to, co hledáte

3) Naopak nahoře v liště máte rychlé odkazy – hlavně na fotogalerii, jídelníček a kontakty na učitele.

Věřím, že Vám všem, nejen rodičům prvňáků, má instrukce pomůže v orientaci.

Mgr. R. Cvach
Ředitel ZŠ a MŠ Borek