Ztráty a nálezy - oblečení a obuv, které nikomu nepatří?

prosím Vás, abyste se ujistili, že máte veškeré oblečení, které dítěti dáváte. Ve škole se - na zábradlí, v nebíčku a dole u umyvadel -  povaluje množství oblečení a obuvi, hyzdící prostory školy. Pokud chcete, přijďte se podívat a ujistit, zda tam není něco Vašeho dítěte.

Ve středu 7. 11. proběhnou třídní schůzky nebo konzultační odpoledne v jednotlivých třídách. Využijte tento den a mrkněte se, zda Vám něco nechybí.

V tento den budou na chodbě naposledy vystaveny kusy oblečení a bot, které se tu povalují už od jara.

V pátek 9. 11. nevyzvednuté oblečení odneseme do obecního kontejneru na textil. Opatření je v souladu s hygien. normami (vši, plísně, apod.).