Certifikované testování žáků 5. tříd - 2017

V tomto školním roce byla naše škola ČŠI opět vybrána k provedení testování žáků 5. ročníku. Žáci budou testováni v ČJ, M a v oblasti Člověk a jeho svět. Vzhledem k náročné organizaci a dalším školním aktivitám jsem rozhodl o konání testování ve dnech: středa 10.5. pátek 12.5., úterý 16.5. a pátek 19.5. 2017 Moc Vás prosíme, abyste případné absence žáků 5. třídy v těchto dnech omezili. Pokud to bude jen trochu možné, pokusíme se otestovat žáka v případě absence i v jiné termínu. Samotné testování je pro státní školy (a tou my jsme) povinné, ale věřím, že samotné testy – i vzhledem k elektronické variantě – budou pro žáky spíše zajímavou zkušeností a budou je bavit. Pro školu pak výstupy z testování budou zajímavé z hlediska porovnání se s ostatními školami. Cvach (ŘŠ)