Mimořádný úspěch

 

Naši žáci, pod vedením vedoucí vychovatelky Mgr. M. Hlaváčové, a ve spolupráci se všemi třídními učitelkami, obsadili s naším školním časopisem INKOUST krásné 2. místo v níže uvedené soutěži školních časopisů. Časopis postoupil do republikového kola! Gratuluji všem!!!
Ředitel školy

 

TISKOVÁ INFORMACE.
VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 6. ročníku Jihočeského krajského kola celorepublikové soutěže školních novin a časopisů.
Ve více než zcela zaplněném sále Zastupitelstva Jihočeského kraje v Českých Budějovicích se v pondělí 25. dubna 2016 uskutečnilo vyhlášení výsledků již 6. ročníku Jihočeského krajského kola soutěže školních novin a časopisů. V letošním roce se do soutěže přihlásilo v 6ti kategoriích 29 školních časopisů a novin z 27ti základních a středních škol Jihočeského kraje. Slavnostního vyhlášení výsledků se zúčastnilo devadesát žáků a studentů redakcí školních novin a časopisů, pedagogických pracovníků základních a středních škol Jihočeského kraje a hostů.
Výsledková listina zde!