Dětské hřiště

!!! PROSÍM POZOR!!!

dovoluji si Vám připomenout, že školní hřiště není hřištěm veřejným a tak není možné, aby ho děti samostatně navštěvovaly po škole nebo během víkendu (viz. info na tabuli u hřiště).
Nemůžeme v tu chvíli nést odpovědnost za bezpečnost dětí!
Pokud si dítě osobně vyzvedáváte, nemáme nic proti tomu, abyste tu s ním chvilku pobyli.
Jinak si myslím, že Vaše děti si zde dostatečně vyhrají při pobytu ve škole či školní družině!
Děkuji za pochopení.

Mgr. R. Cvach
Ředitel ZŠ a MŠ Borek

Informace o dalším postupu prací na školním hřišti

jak jste si všimli, doplnili jsme školní hřiště o další prvek. V následujícím období (snad již v týdnu od 24.3.) začne rekonstrukce pískoviště a herního prvku v něm. Dojde ke zmenšení pískoviště tak, aby mohlo být opatřeno krycí plachtou a rovněž dojde k výměně písku. Samotný hrací prvek bude umístěn mimo – aby bylo možno pískoviště zajistit proti kočkám.